Кольє
Кольє
Кольє
Кольє
Кольє Кольє

₴ 219,825

Кольє Кольє
Кольє Кольє
Кольє Кольє
Кольє Кольє
Кольє Кольє
Кольє
Кольє 22,80 gr / 0,10 gr
Кольє 13gr/0,284gr
Кольє 12,97 gr / 0,044 gr
Кольє 13,9gr/0,018gr
Кольє 5,74gr/0,076gr
Кольє 7,6gr/0,094gr
Кольє 9,57gr/1,43gr
Кольє
1 - 19 із 19 (1 сторінок)

Кольє жіноче

Ексклюзивні кольє: прикраси для розкішних образів

Золоте кольє завжди вважалося символом багатства, успішності, високого статусу власниці. Це один з найелітніших видів прикрас, королівський ювелірний виріб. Золотисте кольє, що прикрашає шию і зону декольте жінки, здатне зробити завершеним і вишуканим будь-який образ. Це найдавніший різновид прикрас, перші екземпляри якого були виявлені в процесі розкопок археологічних шарів часів палеоліту. Звичайно, ті варіанти прикрас мало були схожі на сучасну елітну біжутерію. Для їх виготовлення використовували каміння, кістки, черепашки. Жіноче кольє, що має зовнішню схожість із сучасними зразками, з'явилося набагато пізніше.


У Стародавньому Єгипті, Греції, Римі з'явилися ювелірні вироби, що світяться блиском дорогоцінних металів і розкішшю. Такі кольє на шию і донині вважаються одними з найдорожчих знахідок археологів. З тих часів дизайн виробів багато разів змінювався, трансформувалася і мода на різні види прикрас, матеріали, декори. Сьогодні купити кольє можна в різних варіантах виконання - як у традиційному стилі, так і в сучасній інтерпретації.


Як вибрати стильну прикрасу на шию

Обираючи дизайнерську люксову біжутерію кольє, важливо враховувати не тільки естетичні уподобання, а й кілька інших важливих параметрів, серед яких:


ваш бюджет і вартість виробів;

матеріали, що використовуються для виготовлення прикраси;

наявність декору, інкрустації;

розмір прикраси;

відповідність моделі бажаному стилю в одязі та образі.

У продажу є чимало варіантів кольє зі срібла, золота, платини. Вони відрізняються між собою і пробою металу, і ціною каменів, і дизайном. Всі ці та багато інших характеристик впливають на остаточну ціну прикраси. Наприклад, срібне кольє з ювелірною емаллю точно коштуватиме дешевше, ніж створене із золота ексклюзивне кольє з діамантом. Багато європейських і світових брендів вважають за краще створювати модні якісні вироби на будь-який бюджет. У їхніх колекціях можна знайти і доступні за вартістю кольє з підвісками, і розкішні кольє з діамантами, і платинові вироби з розсипом коштовних каменів.

Зовнішній вигляд кольє із золота або іншого металу - візитна картка прикраси. Дизайн розповість багато про що - про філософію бренду і його підхід до виробництва продукції, про характер і настрій майстра, який створив ескіз прикраси. Уявіть собі те золоте кольє на шию, яке хотіли б носити. Детально вивчіть каталоги ювелірних Будинків і знайдіть варіанти, що найбільш точно відповідають очікуванням. Можливо, в процесі пошуку ваші мрії кардинально зміняться і при погляді на кольє з білого золота з діамантами ви зовсім забудете про те, що хотіли приміряти кольє з перлами зі срібла.


Метал - ще одна важлива характеристика, що безпосередньо впливає на зовнішній вигляд виробу, його вартість, призначення. Кольє з білого золота - розкішний аксесуар, здатний піднести будь-який образ до немислимих висот. Такі прикраси складно назвати повсякденними, але вони відмінно доповнять вечірній образ або діловий лук успішної жінки.


Діамантове кольє - вибір для важливих заходів. Воно навряд чи матиме гармонійний вигляд у комплекті зі спортивним костюмом або джинсами. А ось з вечірньою сукнею або елегантним костюмом від іменитого бренду точно виявиться ідеальною парою.


Для створення стильних повсякденних образів можна купити срібне кольє. Підібравши виріб з колекції ювелірного бренду ви точно не помилитеся. Кольє зі срібла можна купити як у простому лаконічному виконанні, так і прикрашене напівдорогоцінним і дорогоцінним камінням. Витончені лінії, витончені вигини ковкого матеріалу, переливи сталевого кольору - є чимало причин для того, щоб купити кольє срібне і носити його з великим задоволенням.


Багато поціновувачів брендових прикрас вважають за краще купити кольє із золота. Не варто перевантажувати образ занадто масивними прикрасами. Сьогодні в тренді - витончені підвіски на тонкому ланцюжку, рослинні мотиви, легкість і елегантність. Великі камені, інкрустація великою кількістю самоцвітів, багатошаровість залишилися в минулому. Якщо ви хочете купити біжутерію кольє в модному і актуальному виконанні - розгляньте останні колекції ювелірних брендів і знайдіть те рішення, яке буде підходити вам за всіма параметрами.


Розмір виробу підбирається індивідуально. Враховувати варто не тільки довжину ланцюжка, а й розмір і форму підвісок, частоту їхнього розташування по відношенню одна до одної. Для тонкої і витонченої шиї не варто купувати занадто товсті ланцюжки і великі підвіски. За можливості прикладіть прикрасу до шиї, приміряйте її на себе. Навіть якщо ви користуєтеся послугами онлайн шопінгу, ювелірний виріб, що не підійшов, можна повернути або обміняти.


В інтернет-магазині Sohorooms представлений великий вибір кольє із золота та інших благородних металів. Тут ви можете замовити фірмове кольє з білого золота, унікальні вироби з рожевого золота з діамантами, прикраси відомих ювелірних будинків Європи. У Києві та