Доставлення по Україні

Доставлення по Україні здійснюється безоплатно.


Способи доставлення:

  • Кур'єрське доставлення в міста Одеса та Київ (кур'єр компанії).


Ми надаємо послугу кур'єрського доставлення для жителів міст Одеса та Київ. Ця послуга забезпечується власними кур'єрами нашої компанії, що гарантує надійну та швидку доставлення замовлень.

  • Доставлення державною службою "Спецзв'язок" (тільки за повною передоплатою).


Для клієнтів, які обрали доставлення державною службою "Спецзв'язок", передбачена можливість отримання замовлення тільки після повної передоплати.

  • Доставлення Новою Поштою (тільки за повною передоплатою).


Ми надаємо послугу доставлення замовлень з використанням послуги Нової Пошти. Для цього методу доставлення потрібна повна передоплата. Ви зможете вибрати найближче відділення Нової Пошти для отримання вашого замовлення.


Міжнародне доставлення

Міжнародне доставлення товарів за кордон (тільки за попередньою домовленістю, якщо це можливо).


Ми також надаємо міжнародне доставлення товарів за кордон. Однак умови та вартість цього доставлення будуть обговорені індивідуально з кожним клієнтом, залежно від місця призначення та характеристик замовлення. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб обговорити можливість та умови міжнародне доставлення.


Ми завжди прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращими умовами доставлення, і готові підтримати вас у виборі варіанту доставлення, який найбільше вас задовольняє. Якщо у вас виникли питання або вам необхідна додаткова інформація, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.