Ermenegildo Zegna: брендові речі класу Люкс

Бренд Ermenegildo Zegna має більш ніж 100-річну історію. Початок шляху компанії ознаменувався випуском ексклюзивних натуральних тканин. Тонка вовна швидко знаходить шанувальників і має величезний попит у виробників одягу та текстилю для дому. Лише у 1966 році світ побачив перші стильні речі, створені Ermenegildo Zegna. З того часу минуло багато років, але виробник зберіг вірність своїм принципам. Ermenegildo Zegna створює одяг, купити який можна як у готовому вигляді, так і замовивши його виготовлення за індивідуальними мірками, вибравши матеріали для пошиття з великого каталогу унікальних тканин.

Сьогодні Ermenegildo Zegna – це цілий комплекс товарів для чоловіків.

  • одяг у кількох лінійках;
  • взуття та аксесуари;
  • парфуми;
  • спідня білизна.
Вся продукція компанії належить до преміального сегменту модного ринку. Для її виробництва використовуються лише преміальні матеріали та ексклюзивні дизайни, розроблені справжніми професіоналами своєї справи. Це товари для сильних і впевнених у собі чоловіків, які бажають зробити акцент на своїй індивідуальності.

Лінійки Ermenegildo Zegna: каталог продукції

Бренд зумів втілити в реальність практично неможливе – створити якісні та актуальні речі для людей з кардинально різними смаками та уподобаннями. Товари компанії представлені кількома основними лінійками:

  • Ermenegildo Zegna – одяг люкс класу, що розробляється у трьох серіях;
  • Z Zegna – гармонійне поєднання молодіжного стилю та практичного casual;
  • Zegna Sport – образи на щодень для успішних чоловіків.
Кожна лінійка Зенья включає комплекс товарів, виконаних у певному стилі. Ціни на Zegna варіюються в досить широкому діапазоні, завдяки чому кожен охочий може підібрати продукцію на свій бюджет, не відмовляючи собі у бажанні носити гарні та якісні речі. До преміальних колекцій бренду відносять Couture – лінійку, представлену елегантним одягом із ексклюзивних матеріалів. Виробництво продукції цієї серії здійснюється практично повністю вручну, що яскраво відображається на результаті.

Не меншим попитом у ділових колах користуються позиції з колекції Satoria від Ermenegildo Zegna, які за ціною доступніші, ніж Couture, але якістю їм не поступаються. Це образи, які створені спеціально для відвідування офіційних заходів і ділових зустрічей, і вони однозначно здатні виділити статус свого власника.

Що носять у повсякденному житті шанувальники Зенья? Колекція Upper Casual розроблена спеціально для створення гармонійних луків на кожен день. Це збалансоване поєднання офіційного стилю та спортивних елементів.

Речі від Zegna вибирають багато знаменитостей, віддаючи данину якості та високому стилю виробів. Їх носять Джон Траволта та Метт Деймон, Шон Пенн та Брюс Вілліс. Костюми від Зенья допомогли у створенні образів основних персонажів у таких фільмах як “Адвокат диявола” та “Сім'янин”. Шиє бренд і нестандартні для нього вироби, наприклад, концертні костюми для зірок світової опери та естради.

Чи можна придбати Ermenegildo Zegna в Україні?

Звісно, замовити брендові речі від виробника з такою репутацією, як Ermenegildo Zegna, можна і без посередників. Але на такий шопінг знадобиться чимало часу, а це найцінніший ресурс кожної ділової людини. Компанія SohoRooms пропонує вирішити задачу купівлі стильних луків набагато простіше – у каталозі інтернет-магазину ви знайдете найпопулярніші товари бренду за приємними цінами. Їх легко придбати онлайн, заповнивши форму на сайті та позначивши місце доставки, – вона здійснюється по всій території України.