Брендові речі Y-3: модний кежуал з нотками авангардизму

У пошуку ідеальної комбінації спортивного та повсякденного стилю можна розглянути пропозиції від багатьох виробників, але увага завжди зупиняється на нестандартних та креативних рішеннях. Після детального вивчення ринку більшість прихильників авангардного кежуалу роблять вибір на користь того, щоб купити одяг Y-3. І справді, продукція знаменитого японського дизайнера заслуговує на нашу особливу увагу.

Товари Y-3 – результат успішної колаборації

У 2000 році відомий у себе на батьківщині японський дизайнер Йоджі Ямамото вирішив вивести на подіум моделей, взутих у кросівки. І у кого ж він міг просити допомоги, як не у титану модної індустрії, Адідаса? Разова співпраця виросла в успішну колаборацію, а світові був представлений новий бренд Y-3, назва якого була складена з першої літери імені дизайнера та цифри 3 – саме така кількість смужок прикрашає стильні речі Adidas. Бренд представив шанувальникам не лише кросівки, які вони створили разом, але й стильну колекцію одягу, взуття та аксесуарів, для виробництва яких використовувалися високотехнологічні матеріали.

Продукція Y-3 стала результатом гармонійного поєднання вуличного міського стилю, спортивної моди та авангардизму. Фірмовий одяг Y-3 впізнаваний і улюблений завдяки нестандартному дизайну:

  • на речах красуються великі логотипи, написи, смужки;
  • спортивний крій вдало поєднується з авангардною естетикою;
  • це речі, які будуть модними навіть через кілька років.
Футуристичні стильні речі привертають увагу та викликають бажання приміряти на себе такі креативні образи. На перший погляд вони можуть здатися надто зухвалими і такими, що відрізняються від звичних для нас повсякденних моделей. Але сумніви швидко розвіюються, адже, побачивши вироби Y-3 хоча б раз, відмовитись від думки поповнити свій гардероб чимось оригінальним майже неможливо.

Кому варто замовити одяг Y-3

Каталог бренду розрахований переважно на аудиторію середнього віку. Це продукція для молодих людей, які не бояться розкривати свою індивідуальність і готові до зухвалих експериментів. Спосіб життя таких людей дає можливість носити стильний спортивний casual, не обмежуючи себе рамками загальноприйнятих стандартів та норм. Одяг Y-3 доступний за ціною, універсальний, практичний. Для його виробництва використовуються прості, але максимально якісні тканини – фліс, бавовна, трикотаж із додаванням синтетичних волокон. Це ідеальні рішення для виготовлення спортивного одягу, що дозволяють відчувати себе вільно та розкуто у божевільному ритмі життя сучасної людини.

Асортимент продукції бренду включає практично повний перелік базового одягу на кожен день – штани, светри, толстовки, футболки, топи, вітрівки, легінси, куртки, пальта. Образ не буде повним без знакових кросівок Y-3 та стильних аксесуарів у стилі Йоджі Ямамото – бейсболок, сумок-шопперів, шарфів.

Більшість моделей виконано в чорно-сірій кольоровій гамі та в яскравому помаранчевому, червоному, синьому кольорах. Великий логотип Y-3 – візитна картка одягу японського дизайнера.

Де придбати Y-3 в Україні

Сьогодні дістати брендовий одяг можна у будь-якій точці Землі. Але такі покупки, зазвичай, пов'язані з великими витратами ресурсів, у тому числі і такого безцінного ресурку, як час. В Україні ми максимально спростили задачу купівлі речей Y-3. Інтернет-магазин SohoRooms пропонує замовити моделі, які вам сподобалися, онлайн. Вже за кілька днів ви отримаєте оригінальну продукцію SohoRooms у зручному для вас поштовому відділенні – доставка організована по всій території України.