Vetements: креативний підхід до створення повсякденних образів

Молода французька компанія Vetements блискавично увірвалася у світ моди. Але не високої, як можна було очікувати від представника найбільш «кутюрної» країни, а повсякденної. Окрім того, такої, що базується на суперечностях між звичними стандартами та популярними трендами. Одяг Vetements – це фірмові речі, створені для людей, і для того, щоб бути затребуваними та необхідними. Згадайте, скільки обновок припадає пилом полицях глибоко у шафі через те, що або відсутня причина одягнути цей одяг, або він не відповідає вибраній раніше стилістиці речей?

Бренд одягу Vetements своє головне завдання побачив у розробці колекцій, які не будуть забуті та непотрібні. Це сучасні повсякденні наряди, які можна носити щодня, незалежно від планів на найближче майбутнє. Куртки, худі, сорочки, штани, футболки, спідниці, гетри, шорти, топи, гольфи – компанія не створює величезного розмаїття речей, і таким чином робить свою продукцію бажаною та затребуваною. Її потрібно встигнути придбати. І попит на стильні речі Vetements, ціна яких не є найнижчою, постійно зростає. Стратегія працює, і приносить компанії хороші дивіденди.

Чому варто купити одяг Vetements

Вибір повсякденного одягу у світі з сучасним ритмом життя повинен базуватися на трьох «китах»:

  • зручність;
  • практичність;
  • стиль.

Щоб досягти поставленої мети, Ветмо повністю переробив підхід до виготовлення речей. Звичайні худі, куртки та штани створюються за декілька етапів, на яких вони переробляються, фарбуються, зшиваються та знову розрізаються. Результат таких незрозумілих, на перший погляд, дій викликає захоплене «Вау!» та бажання купувати одяг від французьких модельєрів, незважаючи на обмежену кількість у колекціях та в точках продажу, високу вартість та інші нюанси. Одяг Outmo в каталозі бренду приваблює цілим рядом креативних рішень:

  • нестандартним кроєм і незвичайним силуетом;
  • креативними комбінаціями тканин;
  • гіперболізованими розмірами та модним безрозмірним оверсайз.
Це речі, які легко можна назвати нетривіальним, ризикованим, викличними. Але водночас вони ідеально підходять для створення стильних повсякденних образів.

Як замовити одяг французького модного бренду

В Україні колекції Vetements з'явилися не так давно. Довгий час шанувальникам бренду доводилося шукати можливість придбати цікаві наряди за кордоном, що, звичайно, тягнуло за собою додаткові витрати – як грошей, так і часу. Сьогодні замовити Vetements можна онлайн на сайті українського інтернет-магазину брендового одягу Sohorooms. У каталозі – найпопулярніші продукти французької модної компанії. Для замовлення вам не потрібно витрачати час та зусилля на. Оформляйте покупку онлайн – для вам потрібно лише кілька хвилин. Отримати обновки теж можна із максимальною зручністю – доставка організована по всій Україні.