Валентино – бренд для елегантних та витончених натур

Історія імені італійського будинку моди розпочалась в 1960 році. Валентино Гаравані приїхав до Парижу, вивчився на модельєра та заснував власний лейбл.

Одяг бренду Valentino представлений декількома лінійками

  • Haute Couturere – це колекція суконь, які вручну створює команда, що складається із 60 швачок та чотирьох наставників у головній студії в Римі. У 2015 році була заснована школа моди при головному офісі та ательє, щоб передати досвід дизайнерського бачення новим поколінням.
  • Pret-à-porter стильні жіночі та чоловічі речі, які поєднують сучасність та класику, промислові технології та ремісничі навички.
  • Valentino Garavani колекція аксесуарів ручної роботи. Сумки, взуття, невеликі вироби із шкіри, ремені, прикраси для жінок та чоловіків включають в себе брендові характеристики.
  • RED Valentino марка заснована у 2003 році як молодіжна лінійка дому Valentino, ціна якої нижча, ніж в інших лінійках. Вона характеризується поєднанням традиційного стилю з модним вуличним. З лейблом Red Valentino зірковий дизайнер відкрив сегмент доступної жіночої розкішної моди.

Валентино: Кутюр'є зірок

З самого початку модельєр знайшов відомих клієнтів у Голлівуді, яким подобались ретельно продумані моделі нарядів. Одними з перших були Жаклін Кеннеді та Одрі Хепберн. Зірки часто обирають фірмові речі Валентина для червоної доріжки. Навіть сьогодні багато знаменитостей покладаються на мінімалістичний та жіночий дизайн.

Характерні риси Valentino

  • Червоний колір став важливою частиною бренду. Компанія навіть зареєструвала спеціальний відтінок червоного кольору, який так і назвали – "Колір Валентино".
  • Популярний незвичайний крій і багатий декор із перлів і паєток, які Валентино любить вишивати у якості деталей на сумках.
  • Яскравою особливістю є використання вишивки із золотим мереживом або сріблом.
  • Валентино працює виключно з дорогоцінними тканинами.
  • Добре відомий логотип V на сумках та ременах. Емблему придумав художник логотипів Fiat та Ferrari.

Сьогодення

Валентино Гаравані покинув компанію у 2008 році. Починаючи з 2016 року, за дизайн колекцій відповідає Пʼєрпаоло Піччолі, який вміло поєднує традиційну спадщину дому з настроєм моменту.

Замовити Valentino в Sohorooms

Ви можете придбати одяг, взуття та аксесуари Valentino в Sohorooms. Спробуйте витонченість Італії, відкривши для себе наш вибір одягу Валентино. Ознайомтесь із асортиментом бренду в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо вам італійський дизайнерський одяг люкс якості.