Officine Creative: бренд із оригінальним поглядом на взуття

Італійська компанія Officine Creative стала відома в багатьох куточках світу завдяки своєму креативному та неформальному підходу до розробки моделей чоловічого та жіночого взуття. У каталозі бренду ви не знайдете класичних рішень. Він наповнений стильними ідеями, здатними зробити будь-який, навіть стандартний образ, креативним і яскравим.

Шанувальники взуття Officine Creative – це творчі та активні люди, які стежать за трендами та модними новинками. При цьому – не готові на ризиковані експерименти і віддають перевагу суворим силуетам і класичним матеріалам. Ще на початку свого творчого шляху італійський взуттьовик Надзарено ді Роза, який заснував бренд Офісін Креатив, почав використовувати для виробництва товарів штучно зістарену натуральну шкіру. Такий продукт несподівано став максимально популярним, а готові вироби покупці миттєво розібрали.

У 2015 році бренд запустив у роботу другу лінію продукції, для виготовлення якої вже використовується простіший і більш звичний для людей матеріал. Теляча шкіра преміальної якості дозволяє створювати міцні, зносостійкі, красиві вироби, що підходять для складання будь-якого повсякденного чи ділового образу.

Чому варто купити взуття Офісін Креатив

Брендові речі завжди мають попит. Тільки в одних випадках причиною популярності стає гучне ім'я виробника та правильно розроблена маркетингова стратегія. А в інших – стабільно висока якість продукції та її ідеальний стиль. Саме до другої групи можна зарахувати товари Officine Creative.

Для виробництва продукції компанія сьогодні використовує кілька видів натуральної шкіри. Це як знайомі всім рішення (теляча, коняча шкіра), так і нестандартні матеріали, що викликають чималий інтерес. Так, у каталозі виробника можна побачити черевики, туфлі та сандалі зі шкіри буйвола, кенгуру, пекарі, оленя.

Брендове взуття Officine Creative, як і раніше, представлене у двох серіях – звичайна та із зістареної штучно шкіри. Процес зістарювання виробник здійснює самотужки:

  • один з методів передбачає обробку виробів механічним шляхом у центрифузі з камінцями;
  • другий спосіб полягає в обробці пар фарбниками, які також поміщають в центрифугу разом із продукцією.
У процесі механічної обробки в такій своєрідній "пральній машині" пари набувають нехарактерних для класики рис, а саме: заломів, потертостей, кольорових переходів. Після завершення зістарювання продукція піддається ще одному фарбуванню (на цей раз ручному) та поліруванню. Вартість таких виробів, звичайно, досить висока. Дивовижний факт – зістарене взуття ніколи не виглядає новим і таким, ніби його щойно створив майстер. Але воно має величезний попит у цінителів культових речей. Ціна звичайного взуття Officine Creative доступніша, але й складну обробку воно не проходить, що дозволяє виробнику утримати вартість на прийнятному для багатьох споживачів рівні. Хоча і в цій лінійці багато пар виглядають злегка поношеними, старими. В цьому випадку такий дизайн – творчий задум творця, а не результат тривалої та кропіткої роботи із зістарювання.

Асортименти взуття вражає. Моделі відрізняються і за стилем, і за сезонністю. Можна навіть вибрати найкомфортніший варіант за типом підошви. Для її виробництва використовується як традиційна шкіра, так і гума або каучук, пробка та латексна піна.

Як замовити взуття Officine Creative в інтернет-магазині SohoRooms

Сьогодні ви можете легко купити брендове взуття в Україні. На сайті інтернет-магазину представлений великий вибір товарів італійської компанії за найкращими цінами. Кожна з позицій доповнена докладним описом із зазначенням характеристик та вартості. Купити вироби зручно онлайн – ми організували доставку по всій території України.