Одяг Thierry Mugler: провокації у світі моди

Які вони, стильні речі? Для кожного шанувальника сучасних трендів вони різні: класичні чи інноваційні, зухвалі чи лаконічні, яскраві чи непомітні. Французький модельєр Тьєрі Мюглер обрав своєю цільовою аудиторією людей, які не бояться розкриватися перед оточуючими та демонструвати свої нестандартні вподобання. Провокаційні, зухвалі брендові речі Thierry Mugler нерідко шокують і викликають спірні емоції. Вони кардинально відрізняються від того, що більшість людей звикли бачити на показах прет-а-порте. Вони створені для тих, хто звик виділятися і вміє подавати себе.

Вибір на користь того, щоб купити Thierry Mugler, багато споживачів роблять з однієї простої причини – одяг бренду допомагає кинути виклик усталеним канонам і принципам. Він втілює в собі позаземну сексуальність, він стає фетишем, демонструє блиск і розкіш французької моди.

Одяг Мюглер: мода з футуристичних світів

Брендова продукція Мюглер дуже впізнавана. Причому, мова йде не тільки про креативні позаземні образи, які перетворюють його власниць на фатальних спокусниць, а й про повсякденні колекції виробника. Купити Мюглер можна і для щоденного носіння, при цьому не обмежуючи себе в можливості сяяти лише на модних вечірках та показах.

Фішкою Тьєрі Мюглера стало створення провокаційних нарядів, які важко назвати недоречними. Використання комбінацій нестандартних матеріалів, гуми, лакованої шкіри, прозорої сітки дозволяє випускати справді унікальні моделі:

  • супероблягаючі тіло комбінезони;
  • яскраві неонові комплекти для тренувань;
  • міні-сукні з оригінальними силуетами;
  • боді-жакети;
  • вінілові корсети;
  • легінси, які “сидять”, як друга шкіра.
Для тих, хто віддає перевагу традиційним образам, але не позбавлений бажання виділятися, бренд розробляє базові речі – футболки з принтами, джинси, штани, сукні, спідниці. Але навіть у лінійках, створених у стилі кежуал, дизайнери Мюглер успішно демонструють основну концепцію бренду – виділятися, сяяти, зачаровувати, спокушати.

Епатаж у кожній деталі повсякденних образів

Мода Hot Couture вже давно перестала дивувати своєю незвичністю та креативом творців. Вона не призначена для міських вулиць та сірої повсякденності. Але, як показує досвід Тьєрі Мюглер, навіть у звичайному житті завжди є місце для епатажу, легкої провокації та креативу.

"Найкрасивіша тварина на Землі – людина" – ця фраза знаменитого Мюглера є однією з основ у його діяльності Її дотримуються і послідовники Метра, продовжуючи розробляти унікальні, шикарні, сексуальні речі для чоловіків і жінок. Виділити, підкреслити, показати світові – з усіма цими завданнями брендовий одяг справляється максимально легко.

Повсякденні колекції Thierry Mugler приваблюють і своєю ціною. Багато речей з минулих колекцій виробник реалізує з приємними знижками, що дає можливість кожному бажаючому відчути себе причетним до світу високої моди.

Як замовити Thierry Mugler в Україні

Каталог SohoRooms – один з найзручніших онлайн-майданчиків для покупки брендового одягу. Ми зібрали в ньому найкращі продукти французького модного дому та пропонуємо купити їх за вигідною ціною та з можливістю доставки в будь-яку точку України.