Брендові речі Montecore: екстремальні рішення у світі моди

На перший погляд товари Montecore викликають асоціації із силою, сміливістю, ризиком, драйвом. Це вироби, спеціально розроблені для людей, яким не знайомий із страх чи обмеження. Багатофункціональні куртки для чоловіків і жінок гармонійно поєднують у собі класичні дизайнерські та креативні трендові рішення.

Чому варто купити одяг Montecore? Хоча б тому, що він кардинально відрізняється від аналогів. Як мінімум – вагою. Пуховики бренду в середньому важать лише 90 грам. Така куртка легко поміщається у сумку чи рюкзак. Одяг зовсім не відчувається на тілі, він невагомий. І при цьому розрахований на експлуатацію в умовах екстремальних температур.

Каталог одягу від Montecore містить велику кількість жіночих і чоловічих моделей. Це стильні речі, під час створення яких виробник надихався образами мотогонщиків та автомобілістів. Грубі деталі, відповідні кольори, впізнавані елементи екіпіровки доповнюють класичний крій виробів і надають їм певного шарму.

Montecore: бунтарський дизайн та новітні технології

Дизайн продукції справді став одним із основних факторів, які вплинули на ріст популярності бренду. Стильні, сучасні, актуальні моделі знайшли чимало шанувальників як серед знаменитостей, так і серед звичайних людей.

Але зовнішній вигляд продукції – це далеко не єдиний аргумент на її користь. Не менш важливою виявилася якість курток, парок, пуховиків, пальт. Матеріали та технології їх обробки – ось основна причина купити брендовий одяг Монтекор. З чого шиють унікальні куртки:

  • Bi-Stretch – інноваційний матеріал з високою зносостійкістю та гарною еластичністю;
  • прогумована вовна відмінно відштовхує воду і зігріває навіть у найсильніші морози;
  • натуральний пух є найкращим наповнювачем для пуховиків, розрахованих на носіння під час дуже низьких температур;
  • для зовнішнього оформлення виробів використовується натуральне хутро.
Матеріали, що використовуються для виготовлення верхнього одягу Монтекор, обробляються певним чином залежно від того, з якою метою вони будуть використовуватися.

Каталог Монтекор наповнений стильними речами із чоловічих та жіночих колекцій. У ньому переважають темні класичні кольори, лаконічні силуети. Це одяг для стильних і впевнених у собі людей, доречний у будь-яких ситуаціях. Замовити одяг Montecore можна для повсякденного носіння чи створення образу для візиту в офіс, для ділової зустрічі, поїздки чи подорожі. Куртки від італійського бренду не обтяжують образ, залишають його акуратним, підкреслюють переваги статури. При цьому вони є максимально теплими, вітронепродувними та непромокаючими. Відмінний вибір для всіх, хто любить та цінує комфорт.

Не викликає сумнівів та надійність виробів. Кожна деталь, що використовується у виробництві, проходить багатоетапний контроль. Тестуванню підлягають і повністю готові продукти. Такий підхід дозволяє виробнику гарантувати високу якість кожної речі.

Як купити Montecore

В інтернет-магазині SohoRooms ви знайдете великий вибір верхнього одягу Монтекор. Кожна позиція доповнена описом із зазначенням характеристик, розмірного ряду, особливостей. Ознайомтесь із пропозиціями та виберіть найкраще для себе. Замовлення легко оформити онлайн. Доставка продукції здійснюється по всій території України.