Мартан Марджела – найзагадковіший дизайнер

Відсутність інформації про людину лише розпалює інтерес до неї. Засновник бренду та дизайнер Мартан Марджела не виходить до журналістів, не відвідує світські тусовки, він обрав роль для себе амплуа таємничої особистості. Втім, на колекції одягу бренду це впливає тільки якнайкраще. Достовірних фактів про те, як з’явилася ця марка, не так вже й багато.

Відомо лише, що дизайнер є уродженцем Бельгії, він закінчив Королівську академію науки і мистецтв і довго працював вільним художником в Мілані. Тоді доля звела Мейсона із Жаном Готьє. Майбутній дизайнер працював у нього асистентом, і це дало йому можливість глибоко пройнятись світом високої моди. Але він також і зрозумів, наскільки слава може бути обтяжливою. Вже тоді Марджела вирішив вибрати дану професію, але в той же час виключити публічність. Це була гра проти правил.

Пізніше в його житті відбулася доленосна зустріч з Дженні Мейренс, після чого відбулося перше сенсаційне шоу колекції та був запущений його власний бренд. Дизайнер повністю відійшов від шаблонів і отримав прізвисько "руйнівника одягу", оскільки для тканин були обрані напівпрозорі матеріали, стирчали нитки та шви, а силуети вільного крою відразу сподобалися публіці.

Таємничість та унікальність стилю

Одяг Maison Margiela такий самий загадковий, як і його автор. Кожна нова лінійка – це новий експеримент. Шоу завжди оригінальне і шокує аудиторію. Наприклад, він може легко провести презентацію колекції у старому покинутому промисловому залі або влаштувати яскраве свято з лазерними указками. Починаючи з 1994 року, дизайнер був закритий для публічності. Але водночас авангард та творчість залишаються незмінно присутні в його колекціях.

Це завжди оригінальні форми та революційні матеріали. Саме цей бренд втілює справжній авангардизм та істинну творчість. До речі, дизайнер не визнавав традиційні бірки та написи на одязі. Оригінал можна було розпізнати лише за чотирма стібками білої нитки. Потім зʼявилась просто біла бірка з мінімалістичними написами. І то лише завдяки любові дизайнера до цього кольору.

Хочете, щоб у вашому гардеробі зʼявилось що-небудь з колекції Margella? Тоді ми запрошуємо вас до нашого інтернет-магазину Sohorooms. Тут на сторінці зібрані найцікавіші предмети з останніх свіжих колекцій. Це унікальний шанс вибрати та придбати щось у шокуючого Мартана. У нас присутні лише оригінали, привезені з Європи. Вибирайте із даного асортименту цікавий одяг та аксесуари. Такі речі точно не повторяться у інших брендів, оскільки Марджела ніколи не буває буденним і передбачуваним для поціновувачів його таланту.

Магазин Sohoroooms – місце для найкращих брендів

Ласкаво просимо до нашого світу найкращих дизайнерських брендів. Тут ви можете придбати одяг та аксесуари від Maison Margiela, а також багато інших марок одягу та взуття. Ми постійно оновлюємо асортимент, і речі з останніх відповідних колекцій регулярно з’являються у продажу. Ми стежимо за новими продуктами і тенденціями та намагаємось надати нашим клієнтам найбільш стильний вибір.

Для того, щоб він був легким та комфортним, ми розробили доступний сайт з детальним каталогом. У ньому ви можете швидко знайти те, що шукаєте себе чи своїх близьких. Такого вибору брендів в Україні більше немає. Ми також дбаємо про якість сервісу. Кожен наш клієнт є захищеним. Товар, якщо він не підійшов через певні причини, можна повернути протягом двох тижнів. Ви також можете здійснити обмін на інший розмір або колір.

Доставка в Україні в будь-яке місто абсолютно безкоштовна. Слідкуйте за останніми акціями та сезонними розпродажами і купуйте товари ще вигідніше. У нас можна заощадити гроші і при цьому одягатися згідно з останнім словом моди.