Одяг Jacquemus: стиль класичної Франції

На вихід нових колекцій французьких модних брендів з нетерпінням чекає весь світ. Адже традиційно саме ця країна є законодавицею нових трендів та прикладом для наслідування. Бренд Jacquemus успішно підтверджує цю загальноприйняту думку і регулярно дивує шанувальників стильних рішень креативними новинками, кожна деталь яких нагадує про французьку класику, подану в сучасній інтерпретації.

Одяг Жакмюс та аксесуари, які створює виробник, яскраво виділяються на тлі продукції багатьох інших компаній. Це оригінальні, нестандартні, практичні вироби, більшості яких притаманні такі характеристики як:

  • прості лінії та мінімалізм;
  • асиметричний крій;
  • висока деталізація;
  • сексуальність;
  • відсутність вульгарності та агресивності;
  • енергійність.
Єдиною музою для засновника бренду Симона Порт Жакмюса стала його мати. Після її смерті дизайнер розпочав складний шлях до здійснення мрії, кожен крок якого був пов'язаний із спогадами про найважливішу жінку у його житті. Кожна колекція бренду розпочинається з детального продумування історії героїні. Її настрою, звичок, стилю життя. Тільки потім, вже на готову історію, як намистини на коралі, нанизуються деталі – колір, крій, характер. Брендові речі від Симона Жакмюса впізнавані та улюблені багатьма саме за їхню французьку “душу”, яка обов'язково присутня в кожній моделі.

Чому варто купити Jacquemus

Багато шанувальників французького повсякденного текстилю віддають перевагу саме Jacquemus, виділяючи продукцію бренду з багатьох інших, не менш цікавих варіантів. Можливо, причина такої популярності криється у настрої колекцій – сонячному, яскравому, вільному, трохи дитячому. Найчастіше серед новинок бренду Jacquemus з'являються речі з нестандартним кроєм, незрозумілими на перший погляд, деталями. Величезний солом'яний капелюх, мініатюрні сумочки, в які навряд чи поміститься навіть помада, жіночі топи, що викликають здивування і питання "Як це правильно вдягнути?". Креативні рішення стали фішкою Jacquemus. І, що найбільш дивно, знайшли чимало шанувальників серед звичайних людей, які обирають одяг не для “шафи”, а для повсякденного носіння.

Стильні речі Jacquemus викликають найбільш щирі та справжні емоції. Вони не про високу моду та подіуми. Вони про людей, які прагнуть комфорту, зручності, хочуть виглядати стильно в будь-якій ситуації. Вони про посмішки та сонячні дні, іронію та впевненість у собі. Можливо, саме тому каталог Jacquemus з кожним днем переглядає дедалі більше людей.

Jacquemus в Україні: брендовий шопінг без вильоту до Франції

Якість та стиль Жакмюс привертають увагу та викликають закономірний інтерес. Ці речі миттєво стають трендами. Їх хочуть купити, носити, насолоджуватись ними. Сьогодні придбати Жакмюс можна і в Україні.

Одним із мінусів продукції Jacquemus називають ціну. Але вона продиктована якістю та ексклюзивністю продукції. Тим більше, що купити одяг молодого французького бренду можна набагато дешевше. На сайті інтернет-магазину SohoRooms представлені найпопулярніші вироби з минулих колекцій, доступні за приємною вартістю. Ми пропонуємо замовити і новинки, на які полює весь світ. Оформити замовлення легко онлайн – доставка брендової продукції здійснюється по всій території України.