Брендовий одяг Jacob Cohen

Бренд Jacob Cohen, історія якого почалася у 1985 році, досить швидко став одним із лідерів у світі джинсової моди. Денім від Jacob Cohen – це не просто трендова класика. Ці джинси стали культовими. І не без причин.

Jacob Cohen – бренд, який зумів заснувати власний стиль та створити унікальну методику розробки одягу з деніму. Фахівці компанії з особливою ретельністю вивчають анатомічні особливості жіночих та чоловічих фігур, і з урахуванням отриманих результатів створюють штани з ідеальною посадкою.

З початку своєї діяльності засновник компанії Тато Барделле відмовився від виробництва стандартних штанів. Він хотів зробити джинси предметом розкоші, культовим одягом. Для пошиття виробів було обрано японський денім Kurabo. Сам процес виробництва займав чимало часу та передбачав проходження 45 етапів. Джинси Jacob Cohen не є продукцією мас-маркету, адже досі бренд випускає на ринок вкрай обмежені тиражі виробів.

Сьогодні купити одяг Jacob Cohen можна не лише у вигляді традиційних штанів, а й в інших джинсових форматах:

  • спідниці та сукні;
  • жакети та жилети;
  • пальто та ін.
Брендові речі продовжують виготовляти з найкращих матеріалів за новітніми технологіями. Сировина для пошиття продукції – це висококласна бавовняна тканина, для фарбування якої застосовують виключно безпечні органічні барвники. Асортимент забарвлень продукції вражає – тут є і традиційна класика індиго, чорні та білі моделі, вироби із градієнтом та інші креативні рішення. Розмаїттям тішать і силуети – прямі, розкльошені, звужені, широкі, вище щиколоток.

Увага до кожної деталі

Чому варто замовити одяг Jacob Cohen? Причин для такого вибору чимало, але головними серед них є висока якість виробів та їх розкішний вигляд. Навіть при прискіпливому вивченні джинсів нема до чого причепитись – всі рядки ідеально рівні, тканина чудової якості, на виробі немає жодного дефекту. Одяг сідає точно по фігурі, ніби пошитий на замовлення за індивідуальними мірками. До переваг одягу Jacob Cohen відносять і ціну. З урахуванням якості виробів вартість виявляється доступною і відповідає високим експлуатаційним характеристикам продукції бренду.

Крім перерахованих переваг у виробів Jacob Cohen є й інші плюси:

  • зносостійкість та тривалий термін служби;
  • відповідність модним трендам;
  • регулярність виходу нових колекцій;
  • ароматизація;
  • для прошивки застосовують тамбурний шов;
  • вироби оснащені фірмовою фурнітурою із срібним покриттям.
Це ідеальні джинси, одягнути які захоче навіть та людина, яка раніше ніколи не носила денім. Високий клас виробів відчувається у кожній деталі – у фірмовому ароматі, яким овіяні всі моделі бренду, у точності та чіткості швів, в елітарності кольору. Підробити Jacob Cohen практично неможливо.

Як купити джинси Jacob Cohen в Україні

У каталозі інтернет-магазину SohoRooms представлені найпопулярніші моделі деніму від відомого італійського бренду. Підбирайте продукцію за стилем, силуетом, посадкою, ціною та іншими характеристиками. Купити моделі, які вас зацікавили, легко – заповніть коротку онлайн форму на сайті або зателефонуйте нам. Менеджери магазину нададуть всю необхідну вам інформацію та допоможуть оформити покупку. Доставка продукції здійснюється на всій території України.