Стильні речі Herno: естетика по-італійськи

Бренд Herno – відома італійська компанія, яка стала гордістю своєї країни. Популярність виробнику принесли бездоганна якість продукції та її італійський характер.

Каталог бренду Herno містить стильні моделі верхнього одягу для жінок та чоловіків. Виробництво одягу базується на суворій відповідності високим стандартам якості та європейському стилю. Дизайнери використовують інноваційні рішення та креативні поєднання матеріалів. Так, одним із проривів у розвитку бренду було залучення у стиль кежуал текстилю, властивого спортивному одягу. Його поєднання з розкішними, дорогими тканинами викликало загальне захоплення та вивело бренд на новий рівень.

Італійська модна марка успішно інтерпретує звичайний одяг відповідно до актуальних трендів. Щорічно компанія випускає нові колекції, які максимально точно враховують модні віяння та відповідають на запити споживачів. Це практичні та естетичні рішення для тих, хто цінує комфорт, зручність, стиль та найвищу якість.

Одяг Ерно: розмаїття колекцій та нові технології

Основний напрямок діяльності компанії Ерно – створення жіночого, чоловічого та дитячого верхнього одягу, хоча в асортименті продукції виробника є й інші категорії товарів. Але популярність Ерно принесли саме куртки, пальта, пуховики, бомбери, які приємно дивують своєю легкістю, надійністю, якістю. Це найкраще рішення для міжсезоння, зимових морозів та єврозими.

Під час виробництва останніх колекцій Herno використовувались:

  • альпака та кашемір;
  • шовковий нейлон;
  • глянцевий нейлон з ефектом глазурі;
  • люрекс;
  • букле;
  • перероблене волокно.
Брендовий одяг Herno купують і шанувальники еко-стилю. Серія Herno Globe виготовлена з поліамідної пряжі, яка має унікальну властивість: розкладається на органічні волокна та біогаз. Використовується виробником і перероблений нейлон кількох видів, біологічна та перероблена шерсть мериноса.

Якщо ви хочете замовити одяг Herno для інтенсивного носіння в різних ситуаціях рекомендуємо розглянути колекцію Laminar Couture Engineering. Це інноваційні рішення, що забезпечують водонепроникність та вітронепродувність виробів:

  • прогумована фурнітура;
  • внутрішні мембрани;
  • еластичні манжети.
Ціни на одяг від бренду Herno варіюються у середньому діапазоні, що нерідко викликає подив у споживачів. Виробнику роками вдається утримувати вартість виробів у розумних рамках завдяки оптимізації виробництва та використанню в роботі матеріалів, які він купує безпосередньо у виробників. Брендові речі, які стали відомими на весь світ, доступні за ціною та унікальними властивостями, – це дуже по-італійськи. Можливо, саме орієнтація на споживача, його бажання, потреби та можливості стала основним із критеріїв, чому клієнти уже протягом років віддають перевагу саме Herno.

Як купити куртки Herno в Україні

У каталозі інтернет-магазину SohoRooms ви знайдете найцікавіші та найбільш затребувані моделі верхнього одягу від іменитого італійського бренду. Для замовлення продукції достатньо заповнити коротку форму, розміщену на сайті. Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей та підтвердження покупки. Доставка здійснюється по всій території України.