Класичний чоловічий одяг Gabbiano

Італія – це країна яскравих емоцій та вільного самовираження. Саме тут створюються найбільш нестандартні та екстраординарні речі – креативні і такі, які привертають увагу та запам'ятовуються. Але італійські модельєри цілком спроможні і на розробку класичних колекцій. Щоправда, навіть у них проявляються італійські акценти та темперамент. Цю закономірність можна побачити, якщо купити одяг Gabbiano. Бренд, створення якого було продиктовано любов'ю італійців до моди, базується сьогодні в Голландії. Проте корені з південної країни залишили помітний слід у всій творчості його засновників та його послідовників.

Каталог бренду Gabbiano включає одяг та аксесуари для чоловіків, які обирають одягатися стильно, в дусі часу, з нотками свободи та легкої недбалості в образі. Навіть класичні колекції Gabbiano наскрізь пронизані італійським бунтарством та любов'ю до життя.

Чому чоловіки обирають брендові речі Gabbiano

Габ'яно – бренд міського кежуал одягу. Виробник приділяє особливу увагу деталям, трансформуючи з їх допомогою класичні автентичні речі. Одяг Gabbiano за ціною відноситься до середнього сегмента, але якість його нічим не поступається аналогам еліт-класу. Стильні речі Габ'яно орієнтовані на чоловіків, які зробили вибір на користь вільного кежуал стилю, інновацій, які не бояться виходити за рамки звичних стандартів. Це продукція для людей, які люблять подорожувати, пізнавати, шукати нове. Для людей, яким ніколи не буває нудно.

Одяг Gabbiano можна замовити з різних причин, і кожен із клієнтів бренду називає свої мотиви, що стали початком любові до колекцій із Італії:

  • використання виробником високотехнологічних, ідеальних за якістю тканин;
  • бездоганна посадка кожної речі;
  • широкий асортимент пропозицій у різних лінійках;
  • комплексність продукції, що дозволяє створювати повноцінні образи Gabbiano.
Одяг Габ'яно – стильні поло, светри з натуральної найтоншої вовни, штани, сорочки, піджаки, костюми виробник пропонує доповнити практичним модним взуттям, яке обов'язково є у кожній колекції. Для формування образу бренд створює не тільки базовий та діловий одяг, але й непомітні в носінні, але такі необхідні кожному чоловікові аксесуари, до переліку яких входять навіть шкарпетки. Колекція верхнього чоловічого одягу представлена лаконічними пальтами з вовняної тканини.

Одяг Gabbiano в Україні

Одна з фішок бренду – поєднання в образах речей, які, здавалося б, не підходять один одному. Так, для створення ділового образу дизайнери пропонують доповнити класичний костюм водолазкою або поло, а для прогулянок вибрати джинси та стильний піджак незвичного відтінку. Такий підхід працює – чоловіки обирають комфорт, практичність та італійський шарм Gabbiano. Сьогодні познайомитись із продукцією бренду ближче можуть і українці. Інтернет-магазин SohoRooms є офіційним представником бренду в Україні та пропонує купити одяг, взуття, аксесуари Gabbiano на вигідних умовах. Вибирайте онлайн – доставка здійснюється по всій країні.