Брендові речі Brioni: ексклюзивна чоловіча класика

Якщо ви думаєте, що ніколи раніше не зустрічалися з продукцією Brioni, то ви помиляєтеся, адже саме цей італійський бренд одягав Джеймса Бонда в його знамениті на весь світ костюми. Творці фільму не могли зробити інший вибір, адже кращої альтернативи для харизматичного героя годі було знайти.

Одяг Бріоні сьогодні має величезний попит у представників сильної статі. Він гармонійно поєднує у собі елегантність, стиль, лаконічність, сексуальність.

Історія бренду Brioni почалася відразу після завершення війни – у 1945 році. Людям, які пережили жахіття воєнних дій, модний дім Бріоні давав те, про що багато хто з них мріяв, – можливість мати гарний вигляд і відчувати себе вільними. Звичний на той момент англійський стиль італійські дизайнери замінили вільним кроєм, що не сковує рухів. Темну кольорову гаму урізноманітнили яскраві нестандартні кольори піджаків та костюмів. Бренд підкорив своєю творчістю не лише простих обивателів, а й зірок Голлівуду. Одяг Brioni став візитною карткою багатьох фільмів, після чого – набув небаченої раніше популярності в акторів, естрадних виконавців, політиків.

Brioni – це не просто стильні речі, що стали популярними завдяки попиту на них у знаменитостей. Кожен продукт, що створюється брендом, відзначається найвищою якістю деталей. Одяг відшивається з преміальних тканин, багато елементів нарядів створюються виключно вручну, готові вироби відпарюються десятки разів для надання їм ідеальної форми.

Brioni – одяг, купити який прагне кожен чоловік

За свою довгу історію присутності на світовому модному ринку компанія не втратила бажання створювати ідеальні речі. Зберігся і основний концепт бренду – свобода рухів та думок, легкість, естетика. Дизайнери значно розширили асортимент одягу Бріоні, і тепер можна купити не тільки чоловічі костюми, але й інші елементи гардероба:

  • куртки та вітрівки;
  • светри та кардигани;
  • джинси;
  • пальто;
  • футболки.
Каталог Бріоні містить чимало цікавих моделей для повсякденного носіння. Одне зі знакових рішень – футболка-поло з логотипом виробника, яка стала популярною у всіх куточках світу. Сьогодні Brioni не потребує реклами – про неперевершену якість і бездоганний дизайн виробів знає кожна людина, яка цікавиться модою.

Стиль Бріоні легко можна назвати екстравагантною класикою. Виробник протягом багатьох років зберігає строгість силуетів чоловічого одягу, але привносить в образи нестандартні деталі, які і роблять Бріоні лідером серед багатьох аналогічних брендів. Яскраві кольори, легка недбалість, витонченість, дорогі тканини – кожна деталь пазла збирається в ефекту картинку, яка не тільки запамʼятовується, але й найкращим чином репрезентує Brioni.

Замовити Brioni можна і в Україні

В одяг знаменитого модного будинку одягаються Пірс Броснан, Вілл Сміт, Том Круз, Х'ю Джекман та багато інших представників зіркової еліти. Продукція італійського бренду стала синонімом успіху у справах, бездоганного смаку, достатку. Як і знаменитий швейцарський годинник, одяг Brioni служить підтвердженням статусності власника. При цьому він максимально зручний та комфортний, інакше навряд чи протягом стількох років італійським майстрам вдавалося б утримувати компанію на піку слави.

Сьогодні купити Бріоні може кожен українець. На сайті SohoRooms ми зібрали найкращі пропозиції італійського бренду – зі сторінок каталогу ви легко зможете замовити обрані позиції онлайн. Для наших клієнтів – приємні знижки на брендову продукцію, гарантія якості кожної речі, допомога консультантів щодо отримання необхідної інформації. Купуйте зручно – доставка організована у всі населені пункти України.