Брендовий одяг Бервіч: дизайнерські рішення у світі чоловічих штанів

Чому так багато людей прагне купити одяг Berwich в Україні? Головні принципи створення ідеальних чоловічих штанів сімейна пара італійців Мішеля та Ганни сформулювали для себе ще у далекому 1975 року. Створивши крихітне підприємство, вони зосередили всі свої зусилля на максимально якісному пошитті одягу, приділяючи особливу увагу деталям та стилю.

Навіть через кілька десятків років виробництво продовжує базуватись в Італії, але тепер штат компанії включає понад 200 співробітників. Підхід до виготовлення виробів не змінився. Швидше навпаки – тепер за суворим дотриманням вимог до якості одягу стежить набагато більша кількість людей:

  • кожна пара штанів Berwich в процесі виготовлення проходить через 180 різних операцій;
  • контроль якості продукції проводиться на кожному етапі виробництва, а заключне рішення про випуск виробу приймає лише керівництво компанії.
В день Berwich створює понад 2000 пар штанів і жодна з них не залишається незатребуваною.

Що являє собою одяг Berwich

Якщо на старті продажів одяг Бервіч створювався виключно для чоловіків, то сьогодні колекції бренду включають і жіночі моделі. Виробник урізноманітнив модельний ряд продукції, доповнивши його речами різного крою, кольору, призначення. Головна фішка бренду – вірність обраній стратегії. Всі ці роки Berwich створює тільки штани і нічого, окрім штанів. Але вони настільки різнопланові, що охочих замовити одяг Бервіч не меншає. Брендові речі представлені у кількох категоріях:

  • класичні та укорочені моделі;
  • звужені та розкльошені штани;
  • вироби у спортивному та casual стилях;
  • продукція з різними типами верху – на гумці, блискавці;
  • моделі однотонні, в модну клітину, креативний квітковий принт та ін.
У Бервіч можна підібрати стильні речі на будь-яку пору року і для відвідування різних заходів – від неформальних вечірок до важливих ділових зустрічей. Для виробництва продукції компанія використовує шерсть, бавовну та вельвет найвищої якості. Штани Berwich гармонійно поєднують у собі основу класичного одягу та нотки сучасних стилів, відомих своїм бунтарством, зухвалістю, свободою. Перед тим, як розпочати роботу над колекцією, дизайнери компанії до найдрібніших деталей опрацьовують історію нового одягу, вигадують його характер, особливості, "родзинки". Створення такого сюжету дозволяє отримати ідеальні за всіма параметрами штани, в яких все гармонійно –- від ґудзика до тактильних відчуттів при дотику шкіри до тканини.

Одяг Бервіч – це збалансовані ціна та якість. У каталозі виробів можна знайти пропозиції різної вартості. Штани Бервіч вже давно перестали бути мрією, адже сьогодні вони доступні кожному, хто прагне виглядати стильно та відчувати надійність свого образу. Berwich став синонімом найвищого статусу, індивідуальності. Познайомтеся з продукцією італійського бренду і ви – замовити штани можна на сайті інтернет-магазину SohoRooms. Покупка оформляється онлайн – ми організували оперативну доставку продукції по всій території України.