Alexander Wang – бренд для амбітних та талановитих

Ім'я молодого креативного модельєра з Нью-Йорка знайоме будь-якій стильній дівчині. Його модні колекції одягу, взуття та аксесуарів успішно продаються по всій земній кулі і вже давно завоювали серця світових знаменитостей. Поєднання простоти якісного крою, нестандартних рішень у використанні тканин та фурнітури стало візитною карткою молодого кутюр'є.

Історія бренду А Wang розпочалася у Сан-Франциско, де жила родина майбутньої зірки світової моди. Перші ескізи Александр почав робити ще у підлітковому віці, пізніше мати подарувала талановитому хлопцеві швейну машинку. Першу колекцію власного одягу Alexander Wang створив у 15 років. Вона складалася із 35 дизайнерських образів.

Коли юний модельєр став повнолітнім, він вступив у «Parson Design School». Навчання тривало недовго, вже за рік його виключають. Проте це лише підштовхнуло дизайнера до створення жіночого одягу. Дебют Александра складав лише 6 нарядів, але навіть ця колекція була розкуплена всього за три місяці.

Такий стрімкий злет не міг залишитись непоміченим. У 2008 році за рішенням Ради модних дизайнерів Alexander Wang стає найкращим модельєром жіночого одягу в Америці. Пізніше талановитий хлопець отримає ще чимало нагород у fashion-індустрії.

Особливості взуття та аксесуарів бренду Alexander Wang

"Складність, прихована у простоті" – ось так характеризують дизайнерські речі від Alexander Wang. Його колекції – це тонкий баланс контрастів: вуличний стиль та суворі силуети, вишукані форми та недосконалості в деталях. Молодий кутюр'є поєднує свободу та стриманість, висловлюючи свій особливий, сміливий погляд на моду нового покоління.

Загальна концепція стилю збережена і у взутті бренду Alexander Wang. Зручність та оригінальність в тандемі з яскравими деталями та лаконічною формою не раз підіймали дизайнера на модний Олімп. Чоботи Alexander Wang вражають: чіткі лінії, незвична форма, різкість в декорі, або навпаки, його мінімалізм, є ідеальною парою для стильного жителя бетонних джунглів. Взуття Alexander Wang не залишить нікого байдужим, адже в кожній моделі легко впізнати руку майстра.

Окремо варто згадати сумки Alexander Wang, оскільки кожна їх колекція відразу ж стає предметом обговорень модних критиків. Гармонійне поєднання простоти та жорсткості ліній, функціональності аксесуара, увага до деталей, матеріалів та кольорів створює феєрію у світі моди, яка користується великим успіхом. Універсальність моделей сумок, їх приємний зовнішній вигляд та практичність стають основними перевагами аксесуарів. Ще одним безсумнівним плюсом критики називають здатність поєднуватися з різними образами та навіть стилями в одязі. Тому сумка Alexander Wang – це чудова інвестиція у власний стиль.

Купуйте одяг, взуття та аксесуари Alexander Wang в Sohorooms

Його колекції свіжі і нові. Звичні та нудні моделі він прикрасив своїм особливим творчим баченням "моди великого міста". Простота та внутрішня сила його образів неодноразово виводили Alexander Wang у топ модної індустрії. Sohorooms пропонує широкий вибір моделей добре відомого бренду та ряд переваг від покупки в нашому магазині.

  • Безплатна доставка – всі транспортні витрати інтернет-магазин Sohorooms бере на себе. Доставка здійснюється найбільш надійними поштовими сервісами в Україні ("Нова пошта" та "Міст Експрес").
  • Безплатна підгонка – ви можете замовити будь-яку річ у інтернет-магазині Sohorooms, орієнтуючись на власні параметри, і оплатити її після примірки, переконавшись, що це саме те, що вам потрібно.